nedelja, 20.9. 2020
  • Ostržek (125', 8+fantazijski, drama)

    15:30
  • VOJNA Z DEDKOM (94', komedija)

    18:00
  • BESEN (91', triler)

    20:00
petek, 25.9. 2020
  • RADIOAKTIVNA (103', biografija, romant.drama)

    17:45
  • NOVI MUTANTI (98', zf grozljivka)

    20:00
sobota, 26.9. 2020
  • PRVIČ NARAZEN (105', romantični)

    17:45
  • NOVI MUTANTI (98', zf grozljivka)

    20:00
nedelja, 27.9. 2020
  • Ostržek (125', 8+,fantazijski, drama)

    17:30
  • RADIOAKTIVNA (103', biografija, romant.drama)

    20:00
četrtek, 1.10. 2020
  • OSEBNA ZGODOVINA DAVIDA COPPERFIELDA (119', komedija, drama)

    19:00
petek, 2.10. 2020
  • TROLI na svetovni turneji (90', SINHRO, animir.glasbena pustolovščina)

    18:00
  • GRENLANDIJA: Poslednje zatočišče (119', akcijski triler)

    20:00
sobota, 3.10. 2020
  • GRENLANDIJA: Poslednje zatočišče (119', akcijski triler)

    17:30
  • OSEBNA ZGODOVINA DAVIDA COPPERFIELDA (119', komedija, drama)

    20:00
nedelja, 4.10. 2020
  • TROLI na svetovni turneji (90', SINHRO, animir.glasbena pustolovščina)

    17:00
  • GRENLANDIJA: Poslednje zatočišče (119', akcijski triler)

    19:00
petek, 9.10. 2020
  • CORPUS CHRISTI (115', drama)

    17:30
sobota, 10.10. 2020
  • TROLI na svetovni turneji (90', SINHRO, animir.glasbena pustolovščina)

    18:00
  • NOVI MUTANTI (98', zf grozljivka)

    20:00
nedelja, 11.10. 2020
  • TROLI na svetovni turneji (90', SINHRO, animir.glasbena pustolovščina)

    17:00
  • CORPUS CHRISTI (115', drama)

    19:00
petek, 16.10. 2020
  • NI KINO PREDSTAV

    0:00
sobota, 17.10. 2020
  • NI KINO PREDSTAV

    0:00
nedelja, 18.10. 2020
  • ROCCA SPREMINJA SVET (101', avantura, komedija)

    17:00
  • SMRT NA NILU (', misteriozna kriminalka)

    19:10
sreda, 21.10. 2020
  • ROPAR ČISTE VESTI (92', Akcijska kriminalna drama)

    18:00
  • ROPAR ČISTE VESTI (92', Akcijska kriminalna drama)

    20:00
petek, 23.10. 2020
  • NI KINO PREDSTAV

    0:00
sobota, 24.10. 2020
  • AVA (96', akcijski,)

    18:00
  • SMRT NA NILU (', misteriozna kriminalka)

    20:10
nedelja, 25.10. 2020
  • Povezani (', animirani)

    16:00
  • ROCCA SPREMINJA SVET (101', avantura, komedija)

    18:00
  • AVA (96', akcijski,)

    20:00
torek, 27.10. 2020
  • Filmska kava

    0:00
sreda, 28.10. 2020
  • ANTEBELLUM ZLO V MENI (105', grozljivka, triler)

    20:00
  • ANTEBELLUM ZLO V MENI (105', grozljivka, triler)

    20:00

Pridržujemo si pravico do sprememb!